Persones associades

Avantatges dels associats

Si voleu estar al dia de tot allò relacionat amb l’energia i com gestionar-la, no ho dubteu, ASSOCIEU-VOS!

Per fer-vos socis del Grup de Gestors Energètics només cal que empleneu el formulari i ens posarem en contacte amb vosaltres.

Socis actuals

COGNOMS
NOM
CÀRREC
EMPRESA
SECTOR
CONTACTE
Aliana
Robert
Direcció
AECA GROUP
Enginyeria, Eficiencia energètica, renovables, manteniment en Alta i Baixa Tensió.
aliana@aecagroup.com
Arias Guerrero
Sergio
ATLAS COPCO
Comerç Metall. Maquinària industrial
sergio.arias@atlascopco.com
Barba Ballester
Emili-Xavier
Director corporatiu
ACEBSA
Material elèctric. Fils i cables elèctrics
barba@acebsa.es
Bascuñana Avila
Abel
Director tècnic
IONSE
Gestió demanda energètica
abel.bascunana@ionse.es
Batsleer
Wouter
Enginyer
CLAYTON
Energia
wouter.batsleer@clayton.es
Brugués Brugués
Jesús
Enginyer
GRUP CARLES, GESTIÓ I PROJECTES, S.L.
Enginyeria industrial
jesus.brugues@gcarles.com
Buira Comella
Josep M.
Manteniment
INDULLEIDA, SL
Alimentació 
buira@indulleida.com
Camprubí
Josep
Director Gerent
GCT  PLUS CONSULTORIA ENERGETICA
Consultoria
jcamprubi@gctplus.com 
Coll Raich
Mariona
Cap d’Unitat d’Indústria
INSTITUT CATALÀ D’ENERGIA
Administració

mariona.coll@gencat.cat
Cordomí Lladó
Josep
Gerent
ENGINYERIA CERDANYA, SLP
Enginyeria
cordomicerdanya@svt.es
Escobar Sánchez
Joan Josep
Cap de Divisió de Gestió Energètica
INSTITUT CATALÀ D’ENERGIA
Energia
joanjosep.escobar@gencat.cat
Embid Marín
Cristina
Energy Manager
LECTA – TORRASPAPEL
Paper
cristina.embid@lecta.com
Farré Brull
Carles
Responsable Àrea Tècnica
SE7ENERGIA
Enginyeria en eficiència energètica
carles.farre@setenergia.com
Fernandez Beltran
Jose Antonio
Gerent
FUSIÓN INGENIERÍA EFICIENTE, SLP
Consultoria Energètica / Energies Renovables
jafernandez@fusioningenieria.com
García Carbonneau
Juan
Administrador
CONTROL ENERGÉTICO J.G.C., SL
Assessoria Energètica
jgc@controlenergetico.com
García Tucci
Caterina
Enginyeria de Processos i Gestió Energètica
ASFALTOS ESPAÑOLES S.A.
Refinament de petroli
cgarcia@asesa.es
Herranz Piñón
Jorge
Socio
HERRANZ ABOGADOS
Legal
jherranz@herranzabogados.com
Ledesma Gil
Roberto
Energy Manager
RdM  BARCELONA CARTONBOARD, SAU
Paper
roberto.ledesma@rdmgroup.com
Lladó Casanovas
Joan
Conseller Delegat
CERÁMICAS CALAF, SA
Ceràmica per la construcció
j.llado@ceramicascalaf.com
Martínez Vives
Robert
Conseller Delegat
ENERGY EFFICIENCY MANAGEMENT, SLL
Consultoria
rmartinez@3ex4.com
Massana Cruz
Aleix
Director General
SOLIT ENERGIA, SL
Autoconsum
amassana@solitenergia.com
Mateo Reus
Francesc
Jubilat
Enginyeria
fmateo@gmail.com
Moré Pruna
Josep
Director General
HIDROCOLOR, S.L.
Tèxtil
jmore@hidrocolor.com
Morer Forns
Lluís
Cap d’Àrea d’estalvi d’eficiència energètica
ICAEN
Administració pública
lluis.morer@gencat.cat
Pelegrí Espachs
Joan Ramon
Gerent
GESTIÓN ENERGÉTICA PLUS, SL
Gestió de l’energia
geplus@geplus.es
Pueyo Flaqué
Josep
Responsable d’Enginyeria
RECKITT BENCKISER
Químic
jpueyoflaque@gmail.com
Rabaseda Ruiz
Bibiana
Responsable del Departament de Sostenibilitat i Medi Ambient
INEL 2000, S.L.
Enginyeria
b.rabaseda@inel-2000.com
Ruz
Ceferino
Innovation Manager
ENERTIKA
Eficiència Energètica
c.ruz@enertika.com
Salas Dalmau
Albert
Principal Energy Engineer
GRÍFOLS
Farmacèutica
albert.salas@grifols.com
Segarra Montfort
Albert
Conseller Delegat
SURIS, SL
Instal·lacions integrals
suris@suris.es
Suñer Gratacós
Pere
Director tècnic
MINERALS GIRONA, SA
Fabricació de productes minerals no metàl·lics
psunyer@mineralia.es
Tornos Casanovas
Mireia
Seguretat, Medi Ambient, Energia
COVERIGHT SURFACES SPAIN, SA
Transformació, Paper
mireia.tornos@coveright.es
Ureta Boixadera
Carles
EDP COMERCIALIZADORA
Energia
cureta@edpenergia.es
Vázquez
José Enrique
Consultor energètic
ENERGROC
Energia
jev@energroc.com
Vicente Alfanjarín
Jorge
Director
DEPLAN, SL
Enginyeria i consultoria ambienatl
j.vicente@deplan.es
CIRCUTOR
Eficiència Energètica
info@circutor.com
istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort
istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort
istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort
istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort